KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16034329
nr 1603 4329
Oidentifierad konstnär. Vinterlandskap. Signerad, daterad -90. Olja på duk, 47x61 cm, yttermått inklusive ram: 61x76
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 mars 2024
kl 20:25:21
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)